top of page

Cennik:

sesje/ spotkanie* on- line: 110 zł/h

sesja/ spotkanie w gabinecie: 140 zł/h

terapia dla par/rodzin: 150 zł/h

*sesja trwa w zależności od spotkania od 1,5h - czasem nawet do 2h.

dłonie.png
Tel. 795 618 858
e-mail: maciejzdebik1@gmail.com
 
Tel. 794 493 360
e-mail: magdaaalena@gmail.com

 

Sesje prowadzimy w dwóch formach:

Pierwsza w formie terapii, głębokiego zrozumienia, przemiany, prowadzenia wewnętrzno-psychologicznego w obliczu silnego cierpienia, bólu, emocji, stanów, uzależnienia i tego, co określane jest potocznie formą „ zaburzenia”.

 

Druga w formie coachingu, mentoringu  prowadzenia mentalno-wewnętrznego. Nawet gdy nie doznajesz silnego cierpienia psychologicznego, ale odczuwasz chęć poznania czegoś więcej, podążasz za rozwojem wewnętrznym, duchowym, psychologicznym to możesz umówić się do nas. Takie sesje stają się formą poznania ważnej wiedzy, mądrości i wskazówek, skonfrontowania tego, co do tej pory poznałeś/łaś, poznania wewnętrznych wartości, a także określania na ich podstawie swojego prawdziwego celu życiowego. Dzięki temu możesz ruszyć przed siebie ścieżką pełną spokoju, akceptacji i duchowego zrozumienia.

Oferta i współpraca

Sesje indywidualne, terapia 

Indywidualne sesje, spotkania, terapie przeprowadzamy zarówno on-line jak i w gabinecie psychologicznym. Podchodzimy do ludzkiego psychologicznego bólu, czy cierpienia w odmienny sposób nie traktujemy ich jako problemu, który należy usunąć, a raczej możliwość do głębokiego zrozumienia siebie i przemiany. W szczerej i otwartej atmosferze przeprowadzimy Cię poprzez elementy terapii zaangażowania i akceptacji w połączeniu ze sztuką uważnego życia, mądrością płynącą z rozwoju wewnętrznego oraz filozofii - co stanowi fundamenty nowej psychologii. Dla nas ważniejsze od osądzania, szufladkowania i nadmiernego diagnozowania jest skupienie się na indywidualności osoby, która się do nas zgłasza, oraz jej prawdziwy i szczery rozwój. 

two-female-friends-talking-holding-hands_74855-16312.png

Warsztaty i wykłady

Warsztaty dla firm i korporacji

Warsztaty oparte na autorskim programie rozwoju i zmiany dla pacjentów placówek publicznych oraz prywatnych, szkołach, ośrodków wychowawczych, resocjalizacyjnych, terapeutycznych i wsparcia kryzysowego oraz dla osadzonych w zakładach karnych w formie resocjalizacji.

Wykłady dla studentów i przyszłych terapeutów. 

głównie z zakresu terapii zaangażowania i akceptacji ( ACT), uważności, mindfulness i rozwoju wewnętrznego. Jako forma dodatkowych zajęć studenckich, prywatnych, a także jako przygotowanie do przyszłej pracy jako terapeuta, psycholog. 

- poznanie odpowiedniej wiedzy i mądrości

- wniknięcie w ważne procesy prowadzące do zrozumienia i przemiany

- odpowiednie przygotowanie do pracy z innymi osobami

- zagłebienie natury ludzkiego umysłu i głębsze zrozumienie cierpienia psychologicznego

- przejście własnego wewnętrznego rozowju

warsztaty.png

Zwięszkenie równowagi, koncentacji, uważności, kreatywności i spokoju wewnętrznego to tylko niektóre z korzyści wprowadzenia warsztatów dla pracowników w twojej firmie. Każdy z nas ma osobiste problemy, doświadcza skomplikowanych myśli, trudnych sytuacji, silnych emocji więc niezwykle istotne, żeby nabyć odpowiednie umiejętności związane z elastycznością psychologiczną, aby łatwiej radzić sobie z wyzwaniami. Te właśnie osoby są pracownikami w twojej firmie, a dzięki odpowiedniej wiedzy, wskazówką, ćwiczeniom związanym z sztuką uważnego życia, mogą oni zarazem łatwiej radzić sobie w życiu codziennym, układając własne wnętrze, wybudzając swój potencjał i kreatywność, a następnie te umiejętności i cechy przełożyć na wykonywaną pracę. Dbając o potencjał, odpowiedni rozwój pracowników, dbasz o atmosferę i wydajność całej organizacji.

training-business-team-vector-35332701.jpg

Spotkania i warsztaty dla grup

W swojej pracy łączę wiele elementów, które doprowadzają do ujawnienia przyczyny każdego ludzkiego cierpienia. Dzięki połączeniu uważności, terapii zaangażowania i akceptacji, nowej psychologii i rozwoju wewnętrznego możemy wnieść pomoc w różne obszary ludzkiego życia. Osoby przechodzące przez trudne doświadczenia, uzależnienia, traumy potrzebują odpowiedniego wsparcia, wskazówek i wiedzy, a tym właśnie są spotkania i warsztaty, które mogę tym osobom i grupom wsparcia zaoferować.

meditation-concept-yoga-health-benefits-of-the-body-mind-and-emotions-thought-process-flat

Szybki formularz kontatkowy

 Napisz swoje imię, podaj e- mail, może też być dodatkowo numer telefonu, opisz krótko problem, sytuację z jaką do nas przychodzisz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Wyraź swoją opinię
Chcielibyśmy dowiedzieć się, co o nas sądzisz.
Oceń moje usługi
SłaboŚrednioDobrzeBardzo dobrzeWspaniale

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią!

bottom of page